poniedziałek, 11 marca 2013

Zmiany w tfm

Weszłam dziś na tfm, a tutaj widzę nowości.
Pierwsza, która rzuciła mi się w oczy to taboret. Wreszcie będę mogła siadać na każdej mapce. Bardzo się cieszę z tego powodu. Konfetti wszyscy raczej już znają. Nie wiem po co dodane, przecież wystarczy kliknąć klawisz "e".

Jak zobaczyłam taboret od razu zajrzałam do sklepu, a tu także nowość. Dodali nową opcję tuż pod szyją. Dotyczy ona tego co mamy na ogon. Powinny być 3 rzeczy, ja mam dwie akurat.


 Dzięki Blondiandzi dowiedziałam się o nowym futrze Sydoline, ale tylko ona może mieć takie futro, w sklepie go nie ma. Nawet można zauważyć dużą kokardę na szyję. Czyżby coś testowała?


A to moja najlepsza kumpela z tfm Aleynee. Należy ona do plemienia TWOT. Postaram się więcej dowiedzieć o tym plemieniu i może o nim napiszę. To z nią chodziłam po plemieniach i gdyby nie Marzyciele, gdyby nie ta magiczna atmosfera, pewnie bym teraz była w TWOT.


I już na koniec mała imprezka. Na początku były puszczane głupie filmiki, ale po jakimś czasie Znajoma miała dość, odebrała prawa i to ja stałam się dj. Popuszczałam kilka piosenek i były pozmieniane trochę mapki. Nie trwało długo, ale sporo myszek się zebrało :)7 komentarzy: