czwartek, 14 marca 2013

No chyba nie

Wszelkie informacje o tym plemieniu mam od Sijaki :)

Plemie nie powstało w jakimś konkretnym celu. Te trzy osoby postanowiły sobie stworzyć plemię. Jednak nie zależało im na reklamie. Chcieli być razem w jednym plemieniu.
W tym plemieniu jest niewiele osób, jak spojrzycie na cheese to widać 32 myszki. Z tego co się dowiedziałam od Sijaki, do plemienia przyjmowani są tylko znajomi któregoś z założycieli lub znajomi myszek w plemieniu.


Nie ma tutaj imprez, ślubów ani żadnych bajerów, które występują w innych plemionach. To plemie dla graczy. Jeśli spotkają się razem, przesiadują na jednym roomie nawzajem zdobywając firsty. W chatce nic się nie dzieje, co jakiś czas jest zmieniania mapka, jak któryś z założycieli stwierdzi, że należy zmienić lub dla zabawy zbudują mapkę i zechcą ją ustawić.
Każdy na starcie otrzymuje kucharz, dalsze rangi są zdobywane różnie. To zależy od założycieli. Jeśli będą chcieli podwyższyć rangę to podwyższą. Na ogół podwyższają po czasie. Czyli tyle ile spędzisz czasu w plemieniu. Kucharz może zapraszać, zmieniać mapki i puszczać muzykę. Wyższe rangi mają podobne prawa. Dopiero przy wtajemniczonym jest dodane jakieś prawo.
Szamana plemiennego i Ucznia Szamana w tym plemieniu się nie zdobywa. To ranga przeznaczona tylko dla współzałożycieli plemienia.
Sijaka mi powiedziała, że często odrzuca błaganie o zaproszenie do plemienia. Wszystkim daje te samą reklamę, którą wam przedstawiłam. To plemie dla graczy i przyjaciół.

Jest tak mało osób, że wymienię członków plemienia. Zdjęcia podesłała mi Sijaka, uprzedzam, że są stare.
W pomarańczowej fryzurze Hardmacieq. Znajdujący się na pierwszym miejscu w tym plemieniu. Przez Sijakę zwany "dziudziuś". Harmacieq często gra na bootcampach, jest dobry w zdobywaniu firstów. Jest nauczycielem Okrucha.


Okruch, mała myszka, jest uczniem Hardmacqa i Wichiry. Lubi wszystko co jest związane z niebem. Czapkę lotnika nosi od początku. Ma nawet kilka zbudowanych mapek. Chłopak pełen entuzjazmu.Xoxsiu obecnie będący w plemieniu marzyciele. Sijaka powiedziała, że nadal uważa go za współplemieńca. Sijaka i Wichira są bardzo zżyte z Xoxsiem. Kiedyś był wodzem plemienia Polscy przyjaciele do którego należeli Hardmacieq i Okruch.
Ma niezłe poczucie humoru, rzadko kiedy traci cierpliwość. Cierpliwie znosił spam Wichiry i Sijaki na czacie plemiennym. Co Sijaka jeszcze dodała? Xoxsiu nie pal. :)


Sebasen, osobnik, który przypadkowo dodał Sijakę do znajomych, jednak po czasie się zaprzyjaźnili. Kibicuje Sijace w zdobywaniu firstów, jak ona stwierdziła nie jest w tym rewelacyjna. Przyłączył się do plemienia ze względu na Sijakę. Przez Sijakę jest nazywany Senuś. Lubią grać razem na roomie. Sebasen jest dobry w bootcampie czym często się chełpi (słowa Sijaki). W firstach jest także nienajgorszy. Zajmuje 3 miejsce w plemieniu.
(<)Blaskmyszy i Zmrok(>). O nich miałam wspomnieć wspólnie. Lubią trollować na roomach i w innych miejscach. Blaskmyszy ostatnio jest aktywny na forum tfm.
Oboje nazwali się rycerzami swojej pani. Ich panią jest Wichira. Mają okrutne poczucie humoru, są złośliwi. W połączenia ciężko z nimi  wygrać.
Zmrok lubi wdawać się w dyskusje, a Blaskmyszy uwielbia zaginać wypowiedziami. Oni często łapią za słówka.

Teraz bez zdjęć, bo Sijaka już nie ma więcej.
Fechion - osobnik jest od momentu, kiedy Wichira i Sijaka reklamowały swoje plemie. Potem plemie stało się bardziej zamknięte.
Kafelki - myszka rzadko grająca w tfm. Dołączył się do plemienia jakoś na początku i już w nim pozostał. Czasami jak się uda, grają razem na jednym roomie.
Weraqqqq - koleżanka Sijaki. Bardzo z nią żżyta. Lubi ubierać się zgodnie z modą, wypowiadać swoje zdanie. Na ogół wita się głównie z Sijaką. Lubi grać z nią na roomie.
Kotekmrr i Firletka - dziewczyny lubiące towarzystwo. Mają swoją słodycz. Rzadko wchodzą na tfm. Kotek wchodzi głównie na eventy.
Kuladajefula - zabawny osobnik, lubiący kawały. Często rozmawia na czacie plemiennym. Towarzyski osobnik. Gra z współplemieńcami na jednym roomie.
Reszta myszek dołączyła się w swoim czasie. Te które zostały wymienione są głównymi członkami plemienia.

I to chyba wszystko. W tym plemieniu ważna jest więź i tyle :)14 komentarzy:

 1. Heh, kiedyś, jak moja plemie 'I cheese yu' sie rozwinie to napiszesz o nim :D
  Fajny wgl pomysł na pisanie recenzji o plemionach :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, tak mnie olśniło. :). Choć o będę pisać o jakimś nowym plemieniu. Ma już swoje zasady i mniej więcej coś ustalone :). ale jeszcze muszę się o coś dopytać wodza.
   O twoim zapewne też napiszę. Mam sporo znajomych więc pojawi się tu trochę postów o plemionach :D

   Usuń
 2. rozpisałaś się ,ale przyjemnie się czyta. :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle opowiedziała mi Sijaka :D. Ja to jeszcze skróciłam XD

   Usuń
  2. No fajny, fajny blog ^^ Zmieniłabym tylko czcionkę bo troszkę ''niewyraźnie'' ale to tylko tak mówię ^^
   http://transformice010.blogspot.com/ zapraszam Do Siebie ;P Liczę, że dodasz się do obserwatorów, czasem dasz komentarz a i prosiłabym o umieszczenie mojego bloga w zakładce ''Blogi tfmowców'' . Jak chcecie to napiszcie u mnie bo sobie zapomnę ^^

   Usuń
  3. Serio nie wyraźnie? I tak będę zmieniać tło, jak znajdę to idealne :)

   Usuń
 3. Fajnie ci to wyszło :). A to zdjęcie na początku? Genialne :D. Czokozajączek jest zadowolony ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. "Oboje nazwali się rycerzami swojej pani. Ich panią jest Wichira. Mają okrutne poczucie humoru, są złośliwi. W połączenia ciężko z nimi wygrać.
  Zmrok lubi wdawać się w dyskusje, a Blaskmyszy uwielbia zaginać wypowiedziami. Oni często łapią za słówka."
  To nas Sijka pięknie opisała. Przekażę to Blaskowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowa dotarły do mych uszu i nacieszyły wzrok.
   Ciekawe, co też Sijaka o nas sądzi.

   Usuń
 5. Boże jacy oni są fajni *0*

  OdpowiedzUsuń