piątek, 22 marca 2013

Miastowy lotnik

No tak, nie było mnie jeden dzień i już jakaś heca ^^. Nie za wiele dziś zdziałałam. Afrobizz polował na mnie, żeby zrobić mi zdjęcie. Ja za to robiłam zdjęcie Smerfowi.Szukałam pod zajebistością. I w sumie to tło do niego pasuje. Dobrze skomponował futro zebry z tym hełmopodobnym czymś :D. Udało mi się złapać nawet z gwiazdką! Co uważam za wyczyn. Smerf na tle miasta :).Kupiłam sobie nową rzecz. Ponoszę to przez jakiś czas. Weszła moda na kokardę na ucho, dlatego wolałam ją ściągnąć. Dziwnie się czułam grając i widząc te kokardy. Za jakiś czas wrócę do aniołka. Teraz zbieram na kolejną rzecz, jeszcze nie wiem jaką :).

A właśnie widzieliście na boku ->. Nasz blog jest na Top liście blogów tfmowych. Zgłosiłam go. Co prawda trochę to przereklamowane, ale zawsze coś. Jesteśmy na 6 miejscu ^^

5 komentarzy:

 1. Miastowy? A nie miejski? XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! Ale nie musisz się tak chwalić xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ryj ! XD

   Usuń
  2. To nie było chwalenie się tylko przekazanie informacji. Pokażę ci jak wygląda chwalenie się:
   O jejku nie uwierzycie, ale jestem w Top blogu. Mój blog jest na 6 miejscu, ale wierzę, że niedługo skoczę wyżej. W końcu mamy już tyle wyświetleń... ble ble ble. -> tak wygląda chwalenie się :). To top to dla was info, że sami możecie się zgłosić.

   Usuń