sobota, 16 marca 2013

Tydzień promocji!

Dokładnie to chodzi o kapeluszowy tydzień. Piszą o tym wszyscy, więc napiszę krótko. Codziennie dodawana jest nowa rzecz, na jeden dzień, jak jest dodana ma promocje 20% na truskawki. I to wszystko. Już minęły dwa dni :)
Oto dwie nowe rzeczy. Czapka żabka jest w sklepie za 100 serków i 10 truskawek. Na kręcone włosy jest promocja i kosztują 38 truskawek, zaś za 400 serków. Obie te rzeczy zakupiłam.

Zakupiłam żabkę w chatce plemiennej. I większość osób poszła w moje ślady. Powstała nam impreza żabkowa.
Przy okazji zbierałam serki na aureolę. Udało mi się ją kupić! Niezbyt długo ponosiłam żabkę, choć to fajna czapka, jednak wolę aureolę. Oczywiście przemalowałam ją na zielono :D

Ja z Afrobizzem pozowaliśmy dla Shishy. Ona ciągle coś kombinuje z artem. A my jej jakoś nie wychodzimy, ciekawe czemu. Tutaj mam swój nowy strój z przemalowaną aureolką. Żabka odstawiona do sklepu :)

Następnego dnia spodziewałam się znowu nowości, więc zajrzałam do sklepu, jednak na głowe nic nie było. Spojrzałam we wszystkich akcesoriach na sam dół i zobaczyłam kręcone włosy. Od razu je polubiłam. Są świetne :DZmieniłam tylko włosy, a jaka diametralna różnica. Zostawiłam je sobie i chyba już przy nich zostanę ^^.
Znowu na roomie grałam z Afrobizzem. Tym razem oboje mieliśmy powodzenie. Najpierw do Afrobizza przyczepiły się jakieś dziewczyny, ale na krótko. Potem pojawił się koleś, który się niby we mnie zakochał. Wiedział dobrze, że jestem z Afrobizzem, ale brnął dalej. Chciał żebym działa na dwa fronty. Dodatkowo podrywał kolejną dziewczynę. A macie to na zdjęciu. Dziewczyny nie pokazałam.


Zostałam sama na mapie, bo szaman mnie nie uwolnił. Heh tkwiłam w tym pojeździe przez dobrą minutę. Przynajmniej miałam samochód, którym sobie jeździłam z jednej strony do drugiej. Dwa razy mi się to zdarzyło.


Tym razem więcej o mnie :). Ale macie nowości na tfm. Żabka jest w dziale głowa, a włosy w dziale hair style :)

6 komentarzy:

 1. W tych włosach i aureoli jest Ci na serio świetnie! Zostań przy tym stroju C:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej zostanę na jakiś czas, ale zbieram na czapkę lotnika, potem chyba na skrzydła na głowę, na kapelusz itd. Więc jeszcze się poprzebieram :3

   Usuń
 2. Serio, szuper ''stylówka'' ;P Masz pomysły ^^ Aha i dzięki za dodanie się do obserwatorów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy :D. Lubie twój blog :3.
   Ten wygląd mi się naprawdę podoba :D

   Usuń
 3. Wow mesmera ładnie wyglądasz z tymi włosami ;] Pozdro

  OdpowiedzUsuń