poniedziałek, 4 marca 2013

Wypowiedzi marzycieli :D

Na oficjalnym blogu Marzycieli jest kilku autorów. Każdy z nich się jakoś wypowiedział. Ale od samego początku jest pewien autor, którego nie widziałam w Marzycielach, jednak nadal należał.
Mowa o Arystokracie. Nie wiem czy ktoś z marzycieli tych nowszych go zna. Dowiedziałam się, że jest w tym plemieniu od bardzo dawna. Chciałam mu zrobić zdjęcie ale nie był skory. Jednak po kilku naszych wypowiedziach, stał się bardziej rozmowny.
Jak widzicie, ma niezłe poczucie humoru. Trochę tego więcej było, ale nie wszystko uchwyciłam. Arystokrata to bardzo ciekawy osobnik. Widać, że Znajoma bardzo go lubi. Uważa się on za trzeciego założyciela. Czy to prawda?

Kolejnym zabawnym komentarzem jest wypowiedź Lekkoducha.
Lekkoduch potrafi rozbawić. Nie dziwcie się, że zrobiłam go głównym bohaterem w moim komiksie XD. Chyba częściej będę robić z nim komiksy. On jest przezabawny.

Dowiedziałam się też o dziwnej sytuacji na transformice. Jest taki bug dzięki któremu możemy odwiedzać inne plemiona. Czy nadal trwa to nie wiem. Z tego powodu była nieprzyjemna sytuacja w marzycielach, ponieważ wbijali się na chatkę plemienną i obrażali moich współplemieńców. Szczególnie członkowie Legends of people (czy jakoś tak). Już wiem, że to plemię nie jest warte nawet odwiedzenia. Podobne zdanie mam do plemienia TWOT, ale tam bym wstąpiła tylko dlatego, że koleżanka do niego należy :). Fajne jest takie odwiedzanie innych plemion, bo nie trzeba odchodzić ze swojego, ale szkoda, że inni to nadużywają. Jak długo to potrwa, jeśli już się nie skończyło to nie wiem. Mam nadzieję, że jeszcze trwa, bo przecież tyle plemion do odwiedzenia :D

2 komentarze:

  1. Dziękuje za dodanie naszego bloga do linków :3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Spoko, dodaje każdego znajomego i ciekawe blogi :D

      Usuń