niedziela, 3 marca 2013

Gif i inne sprawy :DUdało mi się zrobić gifa. Od tego zacznę posta. Opanowałam Gimpa. Ale gdyby nie pomoc Afrobizza, nie dałabym rady :D/ Ja i Afrobizz. Oto jak razem spędzamy czas na tfm. To tylko część zdjęć :)

Jak przyszedł Afrobizz to poszłam na room za nim. Do nas jeszcze dołączyło kilka osób. Łącznie nas było 5. Dorobiłam się bliźniaczki :D. Okazało się, że jest osoba w plemieniu, która stworzyło konto tego samego dnia co ja. Mowa o Omoroz. Jest widoczna na zdjęciach :). Grała razem ze mną i Afrobizzem ;D. Już tutaj poinformuję, że będziemy obchodzić razem urodziny 28.03 prawdopodobnie o 19:00

Omoroz poprosiła mnie o wybranie mapki na imprezę, więc wstąpiłam do chatki, za nami Agatedoll. Ta zmieniająca mapki XD. Tak więc myszy zostały poczęstowane różnymi mapkami.


Zaczęli puszczać mapkę na skrzydła dla szamana. Powstała kolejka, kto sobie polata :D. Chyba z 7 razy zmieniono na tę mapę ;D.
Akurat złapałam Agatedoll na fruwaniu, niestety był lag i nie widać skrzydeł.


A w chatce zawsze coś się dzieje. Nie wiem co dokładnie, bo kombinowałam z gifem. Puszczałam muzykę jak się skończyła, czasami przelotnie patrzyłam co na czacie ciekawego. Ale tak to czytałam co Afrobizz mi pisze, bo chciałam zapisać tego gifa. Myszek było sporo jak na te porę. Nawet utworzyła się jakaś para i były poszukiwania chłopaka. Jak to u marzycieli :D

8 komentarzy:

 1. Dzięki za dodanie bloga :D
  Ciekawy gif ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko. Dodaje większości z marzycieli jak się dowiem, że mają :)
   Dzięki :D. Męczyłam się nad nim XD

   Usuń
 2. Spamerka XD. Fajny gif :3. Może nauczę się go robić i zrobię sobie taki z Nielotem :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż tak nie spamuje :D.
   Fajny pomysł Marzenie :)

   Usuń
 3. Fajoowy gif ;33

  OdpowiedzUsuń