sobota, 16 marca 2013

Okulary i znajomi


Dodali nową rzecz dziś. Okulary z oczami. Niektórym się to podoba, ja osobiście uważam, że nie postarali się. Można je kupić za 500 serków (jakaś niedorzeczność!) i za 40 truskawek (to promocja, bo potem drożej).

Grałam dziś ze znajomymi, głównie z marzycieli. W sumie tutaj sami marzyciele XD. Nie złapałam na screenie Adamagalli. Ciężko go złapać, bo on na ogół pierwszy w norce.
Opowiem trochę o nich :)
Afrobizz mój tfmowy chłopak. Poznaliśmy się jakoś przypadkiem. Dokładnie to w momencie kiedy mu zabrałam dwa firsty, tak zaczęła się nasza znajomość. Doskonale to pamiętam. Wtedy także powstał mój pierwszy komiks, w którym był głównym bohaterem. Rzucaliśmy się konffetti na każdej mapce. Potem grałam z nim na osobnym roomie. I tak pewnego dnia staliśmy się parą. Lubię jesgo poczucie humoru, milczenie kiedy się z kimś kłócę i to wtrącenie, kiedy uważa, że trzeba się odezwać. Dzięki niemu poznałam SOAD i SUM 41. Ściągnęłam sobie kilka piosenek. Dobrze mi się z nim spędza czas :)
Shishapl - pełna dziwacznego poczucia humoru. Nie zawsze rozumiem jej żarty. Lubi rysować, tworzyć. W sumie jest jej czasami pełno XD. Poznałyśmy się dzięki jej tworzeniu. Chciała narysować Binora i ja jej z lekka pomagałam w wyborze. Rysunek wyszedł jej świetny :). Lubi denerwować Afrobizza i ogólnie myszki. To chyba jej jakieś hobby, ale nie denerwuje w sposób złośliwy.
Litkusie dopiero poznaję. Jest miłą myszką, lubi się wypowiadać. Chętnie rozmawia z innymi, towarzyska z niej myszka. Nie pamiętam dokładnie jak się poznałyśmy. Czasami tak szybko poznaję nowe osoby.
Aniuschan poznałam przez bloga, którego właśnie prowadzę (czyli tego). Z chęcią poznam ją jeszcze lepiej, nie tylko w blogowym świecie, ale także i w grze :).

11 komentarzy:

 1. Heh :D Wiesz, mi też się te okulary nie podobają. Brzydkie są ! xD

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż mi też za bardzo okulary się nie podobają ,ale... I tak je kupiłam dla promocji xDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do okularów są bardzo brzydkie...A co do mojej koleżanki z tfm shishapl jest bardzo fajna :D Lubi mnie denerwować a ja ją ;] Pozdrawiam cb shishapl Ps. Chciał bym cie poznać bliżej ;- ) Myślę że się zgodzisz ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektórym te okulary się podobają, choć twierdzę, że twórcy się nie wysilili :)

   Usuń
 4. Dzięki za udział na twoim blogu xDD Przynajmiej się tu pojawiłam. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj się pojawią moi znajomi, niektórzy marzyciele i inne myszki :). Ale za dużo mam postów do napisania, żeby zrealizować kolejny pomysł :)

   Usuń
  2. XDD Trzymaj tak dalej :P

   Usuń