środa, 27 marca 2013

Adamgalla

Napisałam, że będę pisać o myszkach, pierwszą osobę o której chciałabym napisać to Adamgalla. Czemu o nim a nie np o Afrobizzie? Bo o Afrobizzie piszę nonstop. A Adamgalla to jest wyjątkowa myszka, o której warto wiedzieć :).

Dowiedziałam się, że na grę natknął się w internecie i postanowił ją sprawdził, dlatego stworzył konto. Gra go wciągnęła, dlatego jest taki dobry :D. Imię Adam zawsze mu się podobało, dlatego w nicku Adam, zaś galla kojarzy się z galaxy ^^. To tyle na początek.
Adamgalla należy do plemienia Marzyciele. Dołączył i został, bo tu jest sporo osób. Zawsze ktoś jest online nawet o 4 nad ranem :). Nie za często się na początku udzielał, był zwykłym graczem, a kiedy uzbierał firsty na skarbnika, postanowił to wykorzystać :). Aktualnie ma rekrutera.

Poznaliśmy się specyficznie. Nabijali się ze mnie, że wyglądam jak chłopak i zachowuje się jak chłopak. Adam się dołączył i tak zaczęła się nasza znajomość. Dziwnie, nieprawdaż? Ale tak czasami poznaje się najciekawsze osoby. Zostaliśmy przyjaciółmi na tfm ^^

Adamgalla jest dobrym graczem. Z łatwością zdobywa firsty. Jak się spojrzy na jego profil zawsze mu jakiś first przybędzie :). Czasem jak z nim gram odda mi swojego firsta.

Ma poczucie humoru, czasami bywa wrednawy. Nie za wiele rozmawia na czacie plemiennym, ale jak już coś napisze to można się pośmiać :D. Dla mnie jest miły, lubię z nim grać. Jest lojalny, kiedy proponowali mu inne plemie (the cheeses mouse) odmówił. Taką samą wierność ma do znajomych. Można na nim polegać (to tyczy się znajomych). Świetnie się z nim rozmawia.

Buduje wspaniałe mapy. Każda z nich ukazuje coś wyjątkowego. Może nie zapiera tchu, ale te mapy mają w sobie to coś!


Jedna z nich wygrała konkurs na mapki :D. (Zdjęcia map skopiowane z bloga marzycieli).
Adamgalla nazwał siebie stylistą. Lubi zmieniać styl, w tym jestem do niego podobna :). Ma zabawne stroje, które go charakteryzują. Każdy z nich po trochu opisuje Adama. Raz nawet wygrał Top myszy w plemieniu :D.


Jest to osoba, którą warto poznać bliżej. Grać z nią na jednym roomie :D.

30 komentarzy:

 1. To Adam nie ma na imię Adam?
  Czy przez cały czas żyłem w kłamstwie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz jaki kłamczuch ze mnie!

   Usuń
  2. Osz ty okłamałeś mnie ;c

   Usuń
  3. A w czym on okłamał? A może to jego prawdziwe imię i tylko tak powiedział :D. Ja lubię swoje imię i zawsze je lubiłam :D

   Usuń
  4. Filozof sie znalazl xd

   Usuń
 2. nikogo nie okłamałem, nigdy nie powiedziałem że to moje imię

  OdpowiedzUsuń
 3. Super opisane ! CO prawda CHYBA bo nie widziałam ale raczej godna spędzenia czasu osoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Adamgalla to najlepszy gracz :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli koleś lubi grać.

  OdpowiedzUsuń
 6. A jaa juz rozumiem czemu ,Mes ,pisalas ze mam zaczekac ;x Ad ,nie zapomne Ci tego ;-; To bylo wredne :3
  Lubie wrednych c: Hehe.

  OdpowiedzUsuń