wtorek, 12 marca 2013

Bug i surv

Zaskakujące. W Marzycielach pojawił się osobnik, który ni stąd ni zowąd ma Szamana Plemiennego. Jak to się stało nikt nie wie. Na nieszczęście nie da go się usunąć, nie da się do niego napisać, zobaczyć profilu. Jak widać na zdjęciu nawet nie da się zobaczyć w jakim pokoju się znajduje. Z tego co się dowiedziałam, proszenie modów o pomoc też nie pomogło. Czy będą z tego jakieś konsekwencje? I po co temu osobnikowi takie postępowanie?

Weszłam na krótko do plemienia, bo był tam Afrobizz (tutaj chciałabym przeprosić Shishe, za to, że znowu ją olałam. Wybacz pisała, robiłam zdjęcia i przegapiłam twoją wypowiedź ;-;)
Okazało się, że w chatce grają w survivor. Ja nienawidzę tej gry, ale zostałam dla Afrobizza. Na jednym zdjęciu widać jak bardzo przejmowaliśmy się szamanem. Zajęci sobą ledwo nie zauważyliśmy zbliżającej się kuli armatniej (kanona).
Na jednej mapce wszyscy schowaliśmy się pod daszkiem. Kiedy doszło do kolejki Afrobizza wszyscy się przekonali, że jesteśmy parą, bo dał mi favo XD. Potem już nie było tak łatwo, bo wszyscy przylepili się do Afrobizza jak lep na muchy.

Potem marzyciele grali w baffbotffa, ale zeszłam, bo nie było już Afrobizza, a nie chciało mi się bez niego siedzieć :).
To tyle na dziś. Cieszę się, że Smerferowaty wrócił do blogowania :D

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dzięki. Ale ja z Afrobizzem jestem od 2 tygodni jak nie więcej :).
   Przecież ciągle o nim piszę XD

   Usuń
 2. Ten hacker to mi namieszał :/
  Ładnie wyglądasz z Afrobizzem :). Normalnie go nie poznaję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Słodko razem wyglądacie :3 Uroczo ;D U mnie nowa notka :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow jestem na tym zdj i jeszcze jestem szamanem ^^ Super

  OdpowiedzUsuń