wtorek, 13 sierpnia 2013

Mój ślub na tfm

Ta decyzja zapadła spontanicznie. W sumie nie do końca planowaliśmy takie wielkie wydarzenie, tak jakoś wyszło. Impreza była zamknięta. Poszczególne osoby dostawały na maila takie oto zaproszenie:
Dodam, że zapraszałam osoby, które znałam dłuższy czas, grałam z nimi na roomie i ogólnie miałam z nimi jakieś wspomnienia. Zapraszałam głównie spoza plemienia, niestety na ogół godzina nie pasowała :).
Ślub wyglądał zabawnie, jak to skomentował Lekkoduch i Znajoma, nasz ślub wyglądał bardziej jak pogrzeb niż ślub. A to z tego powodu, że na 801 jesteśmy kościotrupami. Najlepiej miała osoba, która wchodziła jako ostatnia, ponieważ widziała tych, którzy już byli na roomie normalnie. Słowa przysięgi były niesamowite. Choć, jak zauważyłam chyba za bardzo huczny wyszedł nam ten ślub. W tradycji zaciągniętej z jednej książek (one nie są dziwne Afrobizz!) założyłam kolczyk taki jaki ma Afrobizz. Na znak naszego małżeństwa będę go nosić już zawsze. Porzucę kwiatek na który wybuliłam 600 serków. Przemalowałam te kolczyki na zielono, w końcu jestem zielona.
Nie byłam przekonana co do wesela, ale jedna z moich znajomych, której nie wysłałam zaproszenia (za co przepraszam, nie było jej, znikła z gry i po prostu zapomniałam), domagała się uwagi. Ja to głównie patrzyłam na reakcję Afrobizza. Weszliśmy do chatki plemiennej. Na wesele jak wiadomo, każdy z plemienia mógł wejść. Na szczęście nie było dużo osób, bo za późną porę wybraliśmy na ślub. Zadowoliliśmy w ten sposób kilka osób. Ci którzy wpadli nie wiedzieli, że wpadają na nasze wesele, a my nie byliśmy skorzy do zapraszania i informowania o weselu. Dla mnie była to zbędna część. Zajęliśmy się sobą.
Potem wszyscy zaczęli się zwijać. Marzenie wyszła jako jedna z pierwszych, a później powoli wychodziły inne myszki. Było nas coraz mniej. Znajoma z  Adamem szukali mapki z grawitacją co chwile zmieniając mapę. W ten sposób porobiłam zdjęcia, jakoby z naszych wakacji :). Ja z Afrobizzem wśród palm, obok namiotu, w basenie. Miałam niezły ubaw. Najlepsze było wchodzenie do namiotu :D. Pod koniec imprezy Afrobizz dodał do swojej czerni zielony kolor, ja zaś dodałam do swojej zieleni czarny. Jak będziecie oglądać zdjęcia to zobaczycie jak to wyglądało. O północy imprezowanie się skończyło, dla mnie i dla Afrobizza. Afrobizz musiał iść, ponieważ jego komputer o północy zamienia się w dynie XD.


19 komentarzy:

 1. Słodko ^^
  Ach, to było takie... Wspaniałe!
  Też chce tfmowy ślub ;u; Ale z kimś kto mi się podoba v.v No cóż, takiego kogoś nie znajdę ;C Trudno ^^ Będę narzekać na Forever Alone XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To było takie inne przyznam :D.
   Kiedyś się doczekasz :)

   Usuń
 2. Przemowa z ślubu była dość... znajoma XD

  Wszystkiego dobrego z okazji ślub w grze!
  Życzę mało lagów, dużo itemów i tytułów XD
  A do tego życzę kolorowych map, gdzie spędzicie razem kilkadziesiąt ciekawych rund XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj Mesmerko przepraszam Cię że nie byłam na twoim ślubie ,ponieważ miałam problem z internetem. Życze wam jak najwięcej sukcesów na tfm i chciałabym się spodziewać myszki jako przyszła ciocia.
  Pozdrawiam Deeisyy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małej myszki nie ma w planie. Mamy za to Bonifacego (osioł), Marlenke (krowa) i Marcela (świnia). :)

   Usuń
 4. Ojej...ale słodkie. Historia z kolczykiem bardzo romantyczna i życzę, aby zawsze on, spoczywał na Twoim uszku ^.^ <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie spoczywa. Byle by nic nie dodawali ciekawego na ucho XD

   Usuń
 5. Mesmera bardzo Cie przepraszam za nie było mnie, a chciałam. tylko bylam u koleżanki w ośrodku i tam nie było internetu.
  Życze szczęścia !
  Omoroz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka pora była wybrana, że większości nie pasowało, ale miałam pewność że nikt powołany mi się nie wbije :)

   Usuń
 6. Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu, ja pod koniec musiałam zejsc!

  Agate ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, ale byłaś na ślubie. To najważniejsze :D

   Usuń
 7. Wszystkiego najlepszego, w nowym życiu. Zawsze wiedziałam że do tego dojdzie (do waszego ślubu), nigdy nie widziałam takiej dobrej pary jak wy.
  ~Sorenexd~

  OdpowiedzUsuń
 8. Hah, Gratulację i powodzenia :) musiało to świetnie wyglądać ;-;

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaskoczyłaś mnie. Życzę ci jak najlepiej ;)

  OdpowiedzUsuń