wtorek, 10 września 2013

Nowe plemie

Opuściłam Marzycieli nie dlatego, że mnie znudziło czy coś. Jak wcześniej wspomniałam, jestem wędrowniczką plemienną. W marzycielach przeżyłam wiele przygód, poznałam ciekawe osoby, brałam udział w konkursach, uczestniczyłam w ciekawych imprezach. Marzyciele dali mi poczucie wspólnoty. Czemu postanowiłam to zmienić? Wiele osób twierdzi, że powodem było odejście Afrobizza z plemienia. Potwierdzę, aczkolwiek to nie do końca. Marzyciele są ciekawym plemieniem, ale od jakiegoś czasu już nie czułam się tam tak dobrze jak na początku. Możliwe, że znowu odezwała się moja dusza. Ale tym razem nie chciałam wędrować po plemionach jak kiedyś, postanowiłam stworzyć własne plemie :D
Było kilka dni planowania, najgorzej miałam z nazwą. Pomagał mi mój genialny kumpel i tak powstało plemie: Typ trawiasty. Na razie to małe plemie i głównie są moi znajomi, ale może się rozkręci. Najważniejsze jest szczęście Afrobizza, a reszta potem jakoś przyjdzie ;)
O typie trawiastym napiszę osobnego posta :)
Ktoś chętny do plemienia? Na forum jest reklama :)

7 komentarzy:

 1. Ciekawie się zapowiada twoje plemię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro mi że odeszłaś z marzycieli ;C Ja nie mam zamiaru na razie opuszczać marzycieli także ten... Będę tęsknić bo wiem że nie będę cię tak często widywać jak dawniej ;(
  Blondiandzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My i tak rzadko się widywałyśmy :). Wchodzę praktycznie codziennie więc nawet można mnie spotkać :)

   Usuń
  2. No tak niestety teraz o wiele rzadziej wchodze na tfm. Serków już nie zbieram bo to mnie już nudzi wchodze na tfm po to żeby zobaczyć się z myszkami :)

   Usuń
  3. Jeśli mogę się wtrocic.Ja też wchodze tylko dla znaj sera już dawno nie zbierałam...chociaż jakoś mnie naszło ide na jakiś room XDDD.
   Sujka/Rysowniczka

   Usuń
  4. Sama wchodzę po to żeby się spotkać z myszkami, a głównie to z Afrobizzem :)

   Usuń