piątek, 20 maja 2016

RaiichoDo Transformice przyciągnął ją pełen złości krzyk swojej siostry z drugiego pokoju. Zaciekawiona zajrzała i zobaczyła myszki. Pierwszą reakcją było wyśmianie, jednak sama spróbowała i się wciągnęła. Nick został zaczerpnięty od nicku znajomego -  Raih. Choć większość myśli, że od pokemona Raichu, czego ona się trzyma. Do momentu uświadomienia jej przez Mrkapii, nie wiedziała, że ma nick podobny do jakiegoś pokemona.
Początki na Transformice sprawiły jej trudność, w sumie jak każdemu. „Długo uczyłam się robić wj, ale z szamanowaniem nie miałam większych problemów.” Dużo pomógł jej Afrobizz, bo pokazał jej jak się buduje. „Wj załapałam po kilku miesiącach, chociaż nadal słyszę, że robię to w zabawny sposób. Nie mam pojęcia dlaczego się śmieją!”
Jednym z pierwszych znajomych i którego najbardziej pamięta był Afrobizz. Spotkała go na jednym z roomów. Założyli się o to, który z nich jako pierwszy zdobędzie st. Wtedy wygrała, co on wypomina jej do dziś. Potem dołączyła do Typu Trawiastego, gdzie poznała wielu ciekawych ludzi. „Z niektórymi już nie utrzymuje kontaktu, albo nasze stosunki lekko się oziębiły.”
W Typie Trawiastym znalazła mysiową rodzinę. Afrobizz, który uczył ją początków został jej ojcem, a jego żona Mesmera została matką. Z początku obie nie przepadały za sobą, ale z czasem się dogadały. „Oczywiście cały Typ Trawiasty uważam za swoją rodzine! Taką trawiastą, zieloną.”
Spróbowała własnych sił jako wódz. Było ich kilka, ale długo nie trwały. „Pamiętam, ze prowadziłam jedno plemie z Krolbuli, a potem założyłam dwa swoje - Kingdom of Forest, które ma Mrozu oraz Avenged Seven Times, które jest gdzieś na jakimś osobnym koncie.”
Aktualnie prawie od trzech lat z przerwami siedzi w Typie Trawiastym. Lubi je za swobodną atmosferę, gdzie czuje rodzinną atmosferę.
Ma ciężki charakter, stara się nie wchodzić w konflikt, ale nie zawsze jej to wychodzi. Jak już zaczyna się kłócić wtedy lecą wióry. Bywa zołzą, ale ma też dobrą stronę swojego charakteru. Lubi odpowiadać na pytania, pomagać zagubionym myszkom oraz prowadzi wątek o ventach, by ci co na nie polują byli na bieżąco.

Więcej szczegółów tutaj.

4 komentarze: