środa, 10 lipca 2013

Dzień przed miesiącem marzycieli się działo. Przede wszystkim ja wraz z Adamgallą utworzyliśmy funclub na cześć Afrobizza. Myśleliśmy nad logo i hasłami, niestety na razie jest tylko nazwa funclub i tyle. W ostatni dzień maja podziwialiśmy gwiazdy przez teleskop, a raczej próbowaliśmy, bo czasami jakaś mysz wpadła w obiektyw, żeby zasłonić widok. To było takie przygotowanie przed miesiącem Marzycieli. A co potem się działo jest na blogu marzycieli ^^.

21 czerwca ( w święto muzyki na marzycielach) wpadłam na mój zapisany room (czyli 4). Ustawiłam go sobie dosyć dawno, że jak tylko wejdę wbija mnie na ten room. Moje zaskoczenie było ogromne kiedy zobaczyłam Arcanacre, Coske i Milkycoffee. Zwykle ich się nie spotyka od tak. Najłatwiej jest spotkać Coske, zaś resztę no już trochę mniej. Arcanacra na ogół zarzuca jakimś zabawnym tekstem. Lubię grać na jednym roomie z Arcą, bo dzieją się ciekawe rzeczy. Co do Coski i Milky to już mniej. Oni są bardziej milczący, pewnie dlatego, że pilnują porządku na forum :). Nie miałam tam dużo st, ale nie mogłam po prostu wyjść z tego pokoju, za dobrze się bawiłam. Jak spotkacie Arcanacre na roomie, to zostańcie tam, ale nie spamujcie mu i się nie podlizujcie. Nie ma sensu. Ja cicho przechodziłam mapki, czasem się odzywając, dzięki temu miałam dużo śmiechu. Jeśli przychodzą myszki męczyć Arce to on milknie, co już nie jest fajne.

2 lipca wpadł do gry nie kto inny jak Afrobizz :D. Wielka radość nastała. Dużo osób go witało, jakby był bogiem. Adam i ja szczególnie go zaspamiliśmy wiadomościami w stylu: tęskniliśmy, uwielbiamy cię itd. Niestety wpadł na krótko i napisał rzecz okropną, że już zbytnio nie gra w tfm. Chciałam z nim zrobić zdjęcie, na moje nieszczęście wtedy był bug i jak się wchodziło do chatki czy na room 801 było się szkieletem. Afrobizz wpadł na 801, trochę pogadał, a potem wyszedł. Krótko był, niestety, mam nadzieję, że jeszcze będzie wchodził na tfm. Afrobizz wróć!
Aha i tego dnia ja pierwszy raz zobaczyłam te umiejętności.

Mój totem jest titaniciem, a czemu? Bo często się przekręca i zatapia moje budowle. Od pojawienia się umiejętności, totem buguje jeszcze bardziej. Na Zdjęciu udało mi się złapać ostatkiem spadającą deskę. No i wyszło jak widać dość komicznie, musiałam polecieć i pomóc myszkom wejść na most.

To tyle co mi się nazbierało a o czym nie pisałam. Gra na tfm ma swoje własne życie. Niektórzy przeżywają spore emocje. Gra i świat wirtualny XD

Przypominam o konkursie.

13 komentarzy:

 1. Mm.. ciekawe, zauroczyły mnie szczególnie ostatnie słowa (nie wiem czemu XD) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też zauroczyły ostatnie słowa ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Łoo. Szkoda, że Afro już nie wchodzi ;C Niech wróci! D:

  OdpowiedzUsuń
 4. Siemka ! Jestem i powracam do tfm :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No w końcu, a ty znowu wywaliłeś mnie ze znajomych :I

   Usuń
  2. Włam ;/ -,-

   Usuń
 5. Czy mesmera jest sentinelka? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń