poniedziałek, 7 lipca 2014

Saruusia

Konkurs się skończył i nie ma wyników, co? Wszyscy wygrali, raz na jakiś czas dodam ich wpisy. Na pierwszy ogień rzucam Saruusia, wyjątkowo zostawię w pierwszej osobie, bo ładnie opisała ;)

"Gram na Transformice już ok. 1 rok. Mój nick to Saruusia , nazwa wzięła mi się stąd że Sara to moje drugie imię. Znudziło mi się to, że każdy mój nick był związany z imieniem Ola . Nie dokładnie pamiętam ten dzień  kiedy zaczęłam grać, ale grę pokazała mi koleżanka. Pamiętam to, bo tego samego dnia uczyła mnie już powoli budować. Do teraz się z nią śmieję jak na mnie krzyczała bo nie umiałam jej dobrze dać balona + c xD To ona nauczyła mnie wspinać się i budować
Czasem jestem tak głupia że nie da się ze mną wytrzymać xD ( Quamma to potwierdzi . Jestem rozmowna, zawsze na czacie potrafię walczyć o swoje choćbym miała się kłócić. Ale myślę, że jestem optymistyczna i pozytywnie do wszystkiego nastawiona ;)
Bardzo lubię grać z moimi znajomymi. Najbardziej z myszkami o nickach Kaamciaaaa i Quamma - moje najlepsze ;** 
Od kiedy gram na Tfm nigdy jeszcze nie kupiłam truskawek. Bardziej się na początku mobilizowałam zbieraniem serków w ten sposób - ha ha . Teraz jestem zadowolona ze swojego wyglądu .. Dla mnie jest ok ;)
Jestem w plemieniu Golden Mouse Champions <3 Plemię założyła moja przyjaciółka Quamma, z tego powodu, że ... dużo myszek szukało plemienia, które by im odpowiadało. Chciałyśmy i nadal chcemy stworzyć dla wielu myszek , miejsce gdzie będą się mogły świetnie bawić, rozmawiać i po prostu dobrze się czuć ;) Prowadzę też plemiennego bloga Klik ;D
W plemieniu jestem zastępcą i jest w nim około 240-255 myszek - co mnie bardzo cieszy, bo sama .. bardzo dużo czasu poświęcam na zrobienie mapki, na zorganizowanie całodniowego eventu, czy na organizowanie codziennie zabaw .. bardzo się staram by plemię było jak najlepsze ( wraz z Quammą oczywiście ;) )
Na ostatnim całodniowym evencie myszki napisały " Mega plemie " ... "Super " itp
Jak czytałam te wiadomości .. byłam po prostu szczęślliwa, że wysiłek i trud na rozkręcenie plemienia nie poszło na marne. Polubiłam bardzo myszki z plemienia .. są takie aktywne .. pomocne - pomagają jak mogą. Tych uczuć nie da się opisać ;) Kocham te plemie i nie zrezygnuje z jego prowadzenia w raz z Quammą .. Uwielbiam te myszki ich dziwne ale  fajne pomysły .. ;D .. Oni są wyjątkowi."

6 komentarzy: