środa, 29 stycznia 2014

Aniuschan

O grze powiedziała jej koleżanka z pewnej strony. Na początku razem grały na osobnym roomie, gdzie ona  uczyła ją, potem jednak Aniuschan zaczęła grać na zwyczajnych pokojach. Nazwa powstała od jej imienia i przyrostku -chan. Stwierdziła, że spieszyła się z wymyślaniem nicku, więc nie wymyśliła porządnego nicku (według niej). Nie raz myśli o nowym koncie.
Na samym początku spodobał jej się biały kolor, więc go kupiła za truskawki. Twierdzi, że nieźle sobie radziła, ale dlatego, że ta koleżanka mówiła jej wszystko przez skype. Budowanie, wj pojęła w ciągu kilku dni. Pierwsi znajomi to na pewno z tej pewnej strony zwanej DeviantArt. Niestety nie pamięta ich nicków. Pierwsze plemie? Myszki Angelsy. Fajnie tam było, ale ona wtedy była podróżniczką, szukała większego plemienia. 
Na początku czuła się nieśmiało. Jak chodziła po roomach to nie znała dużo myszek. Dopiero jak poznała Marzycieli otworzyła się. Aktualnie czuje się pewniej. Jest w Marzycielach. To plemie wydaje jej się wspaniałe, czuje się w nim dobrze. Dużo zabawy, konkursy i wymagania przyciągnęły ją do tego plemienia. Poza tym pełno myszek jest wygodne dla takiej osoby jak ona. W tym plemieniu lubi dużo myszek między innymi resztę szamanów (Lekkiego ♥), Kizushi, Tasteda, Joguurcika etc.
W grze jest wygadana, uparta, irytująca, złośliwa, ale także miła i przyjazna. Uważa się za sprawiedliwą osobę, choć jak twierdzi, niektórzy mogą to inaczej skomentować.
Najbardziej lubi Lekkoducha. Często gra z nim na roomie, czasami w chatce, czasami na bc ogląda jego wyczyniania. Następnymi osobami, które darzy wielką sympatią, są: Mesmera, Marzenie, Znajoma, Natchnienie, Adamgalla, Sijaka, Zmrok, Arystokrata i Nemasu. Zazwyczaj gra z nimi na roomie, z niektórymi pisze na gg. Lubi każdą osobę, którą ma w znajomych i która przypadła jej do gustu jako potencjalny znajomy. Jej życie na tfm jest bardzo różne. Ma wiele wspomnień. Jak to opisała: "Czasami jest dobrze, czasami źle. Ale zazwyczaj jest świetnie."
Najbardziej lubi przebierać się i spędzać czas grając na roomie z swoimi znajomymi (jednak najbardziej z Lekkim).
Informacja od Aniuschan:
"Od 1 września 2013 do 29 grudnia 2013 byłam z Lekkim parą (zapytał się mnie na szepcie *-* ♥), od 29 grudnia 2013 do 17 stycznia 2014 byłam jego narzeczoną (zapytał na czacie plemiennym, mam nawet screen tego :>), a teraz jesteśmy tfmowym małżeństwem. ♥ ^ ^"

12 komentarzy:

 1. Ja bardzo lubię Aniuschan jest sympatyczna,miła ( może nie zawsze ale przeważnie) przyjazna. ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie też ale czasami dla innych ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ja !! Świetna babka!! xD

  Krolbuli który pisze z anonim bo nie chce mu sie logowac

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu.., Aniu... co ja mogę o niej powiedzieć?
  Fajna osoba, właściwie - super :) Lubię się do niej dołączać na roomie i z nią grać ^^
  Stanowcza, czasem szorstka xD
  Miewa różne humory, ale ja wolę te łagodniejsze :D
  Ogólnie... bardzo sympatyczna *^*

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze kilka rzeczy tutaj nie ma dodanych xD

  Gdzie jest o tym, że pracuje jako nadworny malarz? Moi malarze! Trzeba podkreślić to xD

  Dobrze się gra z tym graczem, czasem coś dopiszę na czacie, czasem pożartuje i codziennie doda: "Lekki"

  Można się z nią pośmiać ;)
  Zdjęcie mi się podoba z tymi skrzydełkami *-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona nie wspomniała o byciu malarzem.
   A o Lekkim tam jest napisane, że z nim gra.

   Usuń
  2. Zapomniałam o byciu malarzem XD

   ~Anius

   Usuń