wtorek, 7 października 2014

Studenci nadchodzą!


(Ten post to moja własna interpretacja - admini nie myśleli konkretnie o studentach XD)
Niektórzy oficjalnie zaczęli studiowanie. Studentów także możecie spotkać na transformice, w większości pod przykrywką. Teraz nawet możecie się wczulić w byciu studentem, ponieważ admini dodali atrybuty studenta:
Torba do pyszczka. Z pewnością ma przegródki. Przegródki ważna sprawa, w końcu studenci muszą rozdzielać jakoś swoje notatki, ksera, papiery itd. Skarbnica rzeczy w takiej torbie! Na ogół długopisu brak, długopis zawsze się gubi i trzeba pożyczać. Za to papieru nie zabraknie, ale nie czystego, tylko zapisanego oczywiście, no i drobne na ksero. Ksero bardzo ważne XD

Studenckie okulary. Czemu studenckie? Przypomnijcie sobie filmy o kujonach to się dowiecie. Te okulary są symbolem tego, że większość rzeczy jest wypisywana na tablicy. Trzeba mieć sokoli wzrok by wszystko zapisać. Notatki są pożądane. W końcu będą potrzebne do egzaminu. Okulary także dają inną korzyść prócz dobrego wzroku. Wygląda w nich się mądrzej XD

Książka na głowę. A czemu na głowę? Studenci słyną z tego, że dwa razy w roku mają sesje. O sesjach każdy słyszał. Książka na głowie w tym okresie to norma. A może jakimś cudem wiedza z książki przeleje się do głowy?

Tym razem nietypowy opis nowych itemów. Mnie podobają się te przedmioty. Jak uzbieram mnóstwo serów to może zakupię, ale aktualnie lubię być zielona XD. A jak wam się podobają nowe itemki?

2 komentarze: